Autorizovaný servis Kia

Kia Servis
Tisk

Servis

Servisní činnost společnosti Autokom je rozdělena na servis nákladních a užitkových vozidel, servis osobních a dodávkových vozidel a Bosch car service. Tyto servisy provádí běžné služby, údržbu a opravy jako např. výměny olejů ESSO, Mobil a ostatních provozních náplní, výměny tlumičů pérování, výfukových soustav, skel, opravy spojek, brzdových soustav, motorů, nábojů kol, diferenciálů atd. Dále provádíme opravy montáž autorádií, alarmů, navigací, hands-free, centrál. zamykání, opravy instalací a jiné elektrikářské práce Zajišťujeme provedení STK a odstranění zjištěných závad, měříme emise s Českou pojišťovnou likvidujeme následky havárií.

V poslední době je velmi žádanou službou také kompletní servis klimatizací.

Servis osobních a dodávkových vozů provádí záruční a pozáruční servis vozidel značky KIA. Měření emisí zážehových a vznětových motorů, příprava vozidel na STK, servis osobních a dodávkových vozidel tuzemských a zahraničních značek, měření a seřizování geometrie náprav osmi senzorovým PC přístrojem MÜLLER-BEM, montáže autorádií, handsfree a navigací, servis klimatizací, kompletní pneuservis pro osobní a dodávková vozidla, zprostředkování odtahové služby.

Mezi další velmi vyhledávané služby patří i montáž mech. zabezpečení vozidel Construct, Medvěd blok, Deffendlock a zjišťování původu a identifikace vozidel systémem VIN-FOTO s označení vin – kódu.

Servis užitkových a nákladních vozidel provádí kompletní záruční a pozáruční servis vozidel Tatra, Nissan a Magma a opravy a údržbu ostatních nákladních vozidel tuzemské i zahraniční výroby. Současně provádí záruční a pozáruční servis hydraulických systémů Hyva, CTS a Hyvalift, kompresorů Blackmer a nezávislého topení Webasto, Ateso a Eberspächer.

Dále nabízíme laserové měření a seřizování geometrie náprav, kompletní servis klimatizací, měření emisí, montáž a ověřování analogových, elektronických i digitálních tachografů, servis vzduchotlakých brzdových souprav Knorr a Wabco, kompletní mytí teplovodním zařízením WAP a Kärcher.

Provádíme také zámečnické, kovářské a soustružnické práce prováděné na zakázku dle konrétního zadání.

AUTOKOM, spol. s r.o.

Tečovice 362
763 02 Zlín
tel./fax: +420 577 100 301
IČ: 47906413
DIČ: CZ47906413

Tisk

Servis osobních vozidel - Kontakt

Kontakt foto

Jaromír Řiháček
vedoucí servisu
Telefon: +420 777 577 833
autokom.servis@autokom.cz

Kontakt foto

Karel Laga
servisní technik
Telefon: +420 775 577 932
laga.karel@autokom.cz

Kontakt foto

Zbyňek Žaludek
servisní technik
Telefon: +420 775 577 940
zaludek.zbynek@autokom.cz

Tisk

Servis nákladních vozidel - Kontakt

Kontakt foto

Vojtěch Řiháček
vedoucí provozu
Telefon: +420 777 577 832
servis@autokom.cz

Kontakt foto

Josef Košek
zástupce ved. provozu
Telefon: +420 775 577 937
kosek.josef@autokom.cz

Kontakt foto

Tomáš Venclák
mistr
Telefon: +420 775 577 939
venclak.tomas@autokom.cz